Fa beltéri ajtó - Választható színek
Borovi fenyőt festeni csak gyárilag
MERT A MINŐSÉGET SZERETI | A borovi fenyő UTH tokos beltéri ajtók esetében, az otthoni felületkezelést érdemes elkerülni! Olyan magas minőségű terméket fog majd a kezében tartani, amit nem szabad otthoni festéssel tönkretenni. Egyszóval ezt a beltéri ajtót csak felületkezelve szabad megrendelni!
SZÍNKEVERÉS | A fa beltéri ajtó kiválasztását követően a színt is meg kell határozni a szaküzletünkben. Méghozzá egy színskála alapján. A gyárban a kiválasztott színt keverik ki Önnek és hordják majd fel az ajtóra.
IMPREGNÁLÁS ZUHANNYAL | A kikevert színt egy teknőbe (vályúba) öntik, ahol a natúr tokot és ajtólapot fogják locsolásos technológiával színre állítani. Első lépésben az impregnálóval locsolják le az ajtót, amiben a rovar -és gombaölő szer is megtalálható. Ebben az első felületkezelő lépésben kapja meg a termék az alapszínét is. A locsolást követően egy emelt pályás sínszerkezetre akasztják az ajtót és egy teljes napon át hagyják száradni.
NEM MELEG, DE FÚJNI KELL | Az impregnáló megszáradását követően a fújó üzembe kerül a fa beltéri ajtó. Itt megkapja az alapozást, aminek a száradását követően tovább is vándorol a termék az előkészítőbe, ahol csiszolásnak vetik alá. A csiszoláskor feltárt hibákat kijavítják, majd ismét a festőrészlegbe kerül. A következő, utolsó festési fázisban a végső fedőréteget kapja meg a borovi fa beltéri ajtó. A felület a technológia végén érett, színdús és selymesen csillogó lesz.
ÖSSZESZERELÉS | Az elkészült, színnel bevont terméket szárítják, majd mehet az összeszerelő üzembe, ahol a zárfogadókat és a pént alkatrészeket szerelik fel a fa beltéri ajtóra. A vasalást követően a terméket összeállítják, csomagolják és a logisztikai részlegbe helyezik.
OTTHON NEM LEHET | Látható, hogy otthoni körülmények között még csak meg sem közelíthető ez a technológia. A kapott végeredmény pedig biztosan szemre is látványosan meg fog mutatkozni!